Про нас

Сьогодні коли потрібно знайти дорогу, ми вмикаємо GPS – таким є сучасний світ. Телефон чи інший засіб прокладає для нас найкоротший та найзручніший маршрут до цілі. А що, якщо наша “ціль” – якісні шкарпетки? Для цього потрібен свій “навігатор”. Так ми створили GPSocks – майданчик для пошуку потрібних шкарпеток.

На нашому сайті ви зможете обрати їх за призначеннями та матеріалами, сезонами, кольорами, висотою шкарпетки та навіть кількістю пар у наборі. Ми стараємось розвивати асортимент і доповнювати колекції шкарпеток для чоловіків, жінок, а також для дітей. Одним із розділів, якими ми особливо пишаємось є сторінка з трекінговими шкарпетками – це досить універсальне рішення для різних потреб. Якщо цікаво, що в нас купують найчастіше – ось наші бестселери, погортайте – можливо, знайдете щось і собі.

Всі шкарпетки ми виготовляємо на власній фабриці вже понад 3 роки. Багато клієнтів купують з певною періодичністю, час до часу повторюючи свої попередні замовлення. Ми раді, що змогли догодити і зробити чиєсь життя на краплю комфортнішим та приємнішим – для нас це дуже важливо.

Наш сайт не у всіх місцях “ідеальний”, але ми щодня (справді!) працюємо над його покращенням, бо віримо, що “немає меж досконалості”, а наші клієнти заслуговують на комфорт, швидкість і якість.

Знайдіть свої шкарпетки, і нехай комфорту та приємностей в житті стане більше!

 

 

Зареєструйся та отримай

10% знижки

зареєструватись