Договір оферти

Основні поняття

Відвідувач Сайту – особа, що відвідала сайт gpsocks.com без мети розміщення Замовлення.

Користувач – фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови угоди і хто хоче оформити Замовлення на сайті gpsocks.com

Покупець – Користувач, що розмістив Замовлення на сайті gpsocks.com з метою придбання товару для особистих потреб.

Продавець – фізична особа-підприємець, власник товарів, представлених у інтернет-магазині

Інтернет-магазин – Інтернет-сайт, розташований в мережі інтернет за адресою gpsocks.com, де представлені Товари, пропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям.

Сайт — gpsocks.com.

Товар – шкарпетки та шкарпетно-панчішні вироби та інші товари, представлені до продажу на Сайті Продавця.

Замовлення – належним чином оформлений запит Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, обраних на Сайті.

Загальні положення

1.1. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою gpsocks.com

1.2. Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними нижче (далі – Умови продажу товарів). У разі незгоди Користувач зобов’язаний негайно припинити використання сервісу і покинути сайт gpsocks.com.

1.3. Ці Умови продажу товарів, а також інформація про товар, представлена на Сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

1.4. Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача / Покупця. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її опублікування на Сайті, якщо не буде передбачено інше.

1.5. Угода (далі – Угода) вступає в силу з моменту відправки Покупцеві Продавцем електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення без чи з авторизацією на Сайті, а також з моменту відправки Продавцем підтверджуючого повідомлення з реквізитами до оплати.

1.5.1. Договір роздрібної купівлі-продажу Товару вважається укладеним з моменту видачі Продавцем Покупцеві касового або товарного чека або іншого документа, що підтверджує оплату товару.

1.5.2. Повідомляючи Продавцю свій e-mail і номер телефону, Відвідувач Сайту / Користувач / Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв’язку Продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов’язань перед Відвідувачами сайту / Користувачами / Покупцями, з метою здійснення розсилок рекламного і інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутні і діючі акції та інші заходи Продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов’язану з виконанням зобов’язань Покупцем в рамках Публічної оферти. Здійснюючи Замовлення, Користувач / Покупець погоджується з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.

1.6.Всі права і зобов’язання за укладеним з Користувачем Договором виникають безпосередньо у Продавця.

Предмет угоди

2.1.Предметом Угоди є надання можливості Користувачеві купувати для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, не пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою gpsocks.com.

2.2. Дана Угода поширюється на всі види Товарів і послуг, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.

Товар та порядок здійснення покупки

3.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар описи / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по Товару Покупець повинен звернутися в Службу підтримки клієнтів.

3.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації.

3.3.Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.

3.4.У разі скасування повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю зручним для Продавця способом або ж вартість анульованого Товару вираховується з суми Замовлення при здійсненні наступного Замовлення Покупцем.

3.5. Дата передачі Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку в разі наявності об’єктивних, на думку Продавця, причин.

Доставка замовлення

4.1.Товар формується і доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення лише після повної передплати Покупцем свого Замовлення.

4.2. Територія доставки Товарів, представлених на Сайті, обмежена межами України.

4.3. Затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

4.4. При доставці Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, зазначеній в замовлені в якості одержувача (далі Покупець і третя особа іменуються «Одержувач»).

4.5.Ризик випадкової втрати або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення і проставлення Одержувачем Замовлення підпису в документах, що підтверджують доставку Замовлення.

4.6. Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов’язань, зазначених в пункті 4.4. цієї Угоди, при врученні передплаченого Замовлення особа, яка здійснює поставку Замовлення, має право зажадати документ, що засвідчує особу отримувача, а також вказати тип і номер наданого Одержувачем документа на квитанції до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність і захист персональних даних отримувача.

4.7. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується оператором доставки і оплачується Одержувачем, виходячи з ваги Товару, регіону та способу доставки.

4.8. Користувач розуміє і погоджується з тим, що:

здійснення доставки – окрема послуга, яка не є невід’ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару і здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов’язаннями Продавця.У зв’язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару виїхавши до Покупця і не має на увазі можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такої, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

4.9 Покупець бере на себе відповідальність за контроль термінів зберігання посилки у відділені Транспортної компанії. Якщо Покупець не забирає посилку, то на 4-5 день вона автоматично повертається до Продавця. Повторна відправка можлива тільки після повної компенсації послуг доставки Продавцю.

4.10 Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок дій третіх осіб, непереборної сили, компанії перевізника. Якщо Товар пошкоджений внаслідок дії компанії Перевізника необхідно скласти акт пошкодження з перевізником в момент отримання Товару. Для того щоб отримати компенсацію за пошкоджений Товар.

Оплата товару

5.1. Ціна товару вказується в гривнях і не включає в себе податок на додану вартість, у зв’язку з тим, що відповідний Продавець застосовує спрощену систему оподаткування.

5.1.1.Сума замовлення складається з вартості замовлених товарів.

5.2. Ціна Товару вказується на Сайті. Що стосується неправильного вказівки ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за виправленою ціною або анулювання Замовлення. При неможливості зв’язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим.

5.3. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

5.4. Оплата Товару здійснюється Покупцем:

5.4.1. безготівковими коштами з використанням банківських карт при оформленні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної на Сайті з урахуванням знижок.

5.5. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування визначаються Продавцем самостійно і вказані на Сайті.

Повернення товару та грошових коштів

6.1.Повернення Товару неналежної якості:

Під товаром неналежної якості мається на увазі товар невідповідного вигляду. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну, або оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неналежної якості Товару та / або неможливості використання його за призначенням.

6.2.Зовнішній вигляд і комплектність Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.

6.3. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

6.4. Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості та інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст. 8 «Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості» Закону України «Про захист прав споживачів».

6.5. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару поштовим, банківським переказом, а також шляхом перерахування на банківську карту (карта повинна бути емітована на території України; валюта карти – гривня).

6.6. Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб, або непереборної сили.

Відповідальність

7.1.Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.

Конфіденційність і захист інформації

8.1.Персональні дані Користувача / Покупця обробляється відповідно до Закону України від 01 червня 2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних».

8.2.Особисті дані збираються виключно з метою дотримання вимог, що діють в сфері регулювання податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку та відносин у сфері реклами. Термін зберігання і обробки персональних даних становить 2 років.

8.3.Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг.

8.4. Продавець має право відправляти

інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Користувача / Покупця з його згоди. Користувач / Покупець має право відмовитися від отримання

рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача / Покупця про замовлення і етапи його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем /Покупцем.

8.5. Продавець має право використовувати технологію «Cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

Термін дії Публічної оферти

9.1.Справжня Публічна оферта вступає в силу з моменту його акцепту Відвідувачем Сайту / Покупцем, і діє до моменту відкликання акцепту Публічної оферти.

Додаткові умови

10.1. Інтернет-магазин може бути тимчасово, частково або повністю недоступним, унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

10.2. До відносин між Користувачем / Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.

10.3. У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача / Покупця він може звернутися до Продавця по телефону або іншим доступним способом. Всі наявні суперечки, сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення компромісу, суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

Ваш кошик0
There are no products in the cart!

Зареєструйся та отримай

10% знижки

зареєструватись