Дропшипінг: умови співробітництва

23.04.2021

Оплата клієнта

Якщо замовник приймає повну оплату клієнта і ми лише відправляємо замовлення, він отримує товар по гуртовій ціні, зазначеній у комерційних пропозиціях кожного бренду. Розрахунок за продукцію дропшипер повинен здійснити протягом 48 годин з моменту відправки замовлення.

У випадку оплати накладним платежем ми отримуємо додаткову комісію у розмірі 1% від суми замовлення, а також перераховуємо дропшиперу різницю між вартістю замовлення і вартістю продукції, шляхом взаємозаліку або переказу коштів на рахунок дропшипера протягом 48 годин з моменту отримання оплати від клієнта.

Доставка

При оформленні замовлення ми надаємо можливість вибрати перевізника, послугами якого можна скористатись: Justin, Нова Пошта або Укрпошта.

Умови поштового перевізника Justin: при доставці посилки вагою 0.5 кг – 2 кг – клієнт сплачує 40 грн, а при оформлення “оплати при отриманні” – додатково 15 грн за надання послуги та 2% від суми замовлення.

Відповідно до тарифів Нової пошти вартість доставки вагою 0.5 кг – 2 кг становить 40-50 грн; для Укрпошти – 29-41 грн відповідно та +15 грн за умови адресної доставки (за допомогою кур’єра). Приємний бонус: пропонуємо всім клієнтам 10% знижку на доставку замовлення до відділення Укрпошти.

Швидкість доставки

Усі замовлення опрацьовуються впродовж 1-2 робочих днів з моменту оформлення. Відправлення здійснюються у робочі дні з понеділка по п’ятницю. Детальніше розрахувати терміни доставки через перевізників Нова Пошта та Укрпошта, а також відстежити за номером накладної рух Вашого замовлення, можна на офіційному сайті  Нової Пошти та Укрпошти.

Контактні дані

Якщо у вас виникли додаткові запитання або бажання ознайомитись з нашою комерційною пропозицією, будь ласка, пишіть на електронну пошту shop@gpsocks.com або телефонуйте за номером +380 (95) 546 66 32.

Зареєструйся та отримай

10% знижки

зареєструватись