Оплата замовлення: можливі способи

30.07.2020

Оплата замовлення – невід’ємна частина онлайн-покупок. У цій статті ми наводимо способи оплати, що працюють на нашому сайті, а також подаємо їх короткий опис. Ми сподіваємось, що проаналізувавши наведену інформацію, Ви оплачуватимете свої покупки, використовуючи найзручніший механізм. Зазначимо, що ми з повагою ставимось до українського законодавства, тому не заохочуємо використовувати для оплати грошовий переказ на банківську картку.

Способи оплати:

При оформленні замовлення на нашому сайті Ви можете оплатити покупку, використовуючи три способи: оплату при отриманні, оплату за допомогою платіжної системи Liqpay.

▪️ Оплата при отриманні;

Якщо Ви тільки знайомитесь з нашими шкарпетками, хочете переконатись у їх якості, а також у якості надання послуг, то це чудова можливість скористатись оплатою при отриманні. Також цей спосіб часто називають “післяоплатою” або готівкою при отриманні. Вартість цієї послуги у перевізника “Нова Пошта” становить 20 грн + 2,5% від суми замовлення, у перевізника “Укрпошта” – 1% від суми замовлення.

▪️ Оплата за допомогою платіжної системи LiqPay;

Цей спосіб оплати також дуже популярний серед постійних покупців, а особливо серед клієнтів Приватбанку.

Переваги:

  • зручна інтеграція з додатком Приват24;

  • можливість оплатити замовлення, використовуючи qr-код;

  • є можливість скористатись Google Pay ;

  • безпека: система гарантує повну конфіденційність даних.

  • можливість скористатись Apple Pay.

Недоліки:

  • оплата можлива лише з банківських карт Visa/Mastercard;

    Інтерфейс платіжної системи Liqpay:

Тепер Ви знаєте все, що потрібно для того, щоб здійснити онлайн-оплату. Якщо так, чому б Вам не ознайомитись із колекцією шкарпеток на нашому сайті?

Зареєструйся та отримай

10% знижки

зареєструватись