Чому і як варто вибирати трекінгові шкарпетки?

20.11.2019

Основне призначення трекінгових шкарпеток  – забезпечення ефективного виведення, випаровування вологи (поту) і підтримка температурного балансу для комфорту. Їхньою особливістю є застосування технологій, спрямованих на регуляцію температури поверхні стопи, а також зменшення тертя і тиску на її структурні елементи.

Регуляція температури поверхні стопи

Система каналів для швидкого випаровування вологи має капілярні властивості, вбирає вологу, що виділяється тілом, і переносить її на зовнішню поверхню. Така текстура шкарпеток забезпечує терморегуляцію і сухість ноги, комфорт при високих фізичних навантаженнях.

Канали повітряної циркуляції зовнішнього, поперечного склепінь стопи і навколо гомілки стабілізують кісточку і оптимально підтримують ногу. В області зводу стопи діє насосний принцип: при кожному кроці вологе повітря виштовхується з взуття, а свіже – проникає всередину. Безперервна повітряна циркуляція знижує температуру і виводить зайву вологу, зберігаючи природну сухість і вентиляцію. Перенесення тепла з неоднорідної пористої структури здійснюється завдяки теплопровідності волокон і повітря, що знаходиться у замкнутих порах. Канали виконують захисну функцію підйому ноги, оберігають від утворення подряпин і мозолів.

Захист стопи від механічних ушкоджень

Анатомічно сформована махрова підошва захищає і підтримує області високої напруги. Нижня частина (опорна поверхня) відчутно щільніша за верхню, чим створює додаткову амортизацію під час ходьби, а також поглинає дію дрібних смітинок, які потрапили під стопу. Ба більше, опорна поверхня здійснює легкий масажний вплив на підошву стопи і не викликає подразнення шкіри. У холодну пору вона зберігає тепло, а в теплу – створює прохолоду, вбираючи вологу. Саме внутрішня махра шкарпетки покращує капілярний ефект, вона термопластична і здатна «запам’ятовувати» форму при нагріванні стопи ноги.

Махрові мисок та п’ята з нейлонової нитки поглинають тертя, ефективно зменшують ризик утворення здуття. Плоский шов миска не допускає натирання пальців. Навантажені зони цих елементів шкарпетки міцні і тривалий час не зношуються, при цьому створюючи своєрідний «контактний корсет» за рахунок використання нейлонової нитки.

Адаптація шкарпетки до геометрії стопи

Фіксатор на сліді шкарпетки – це зона підтримки стопи. Поперечний еластичний бандаж забезпечує облягання, попереджує появу зморшок на шкарпетці, «збирання» при ходьбі і таким чином запобігає натиранню і утворенню мозолів. Саморегульована манжета з термовластивостями адаптується до геометрії ноги, не спадає і не перетягує її. Поперечна система каналів вентиляції в манжеті забезпечує свіжим повітрям ті зони підошви стопи, які щільно прилягають до взуття.

Вентиляція пальців складається з тонких каналів повітряної циркуляції і розташована на поперечному зводі стопи, сконструйована для мінімального тепловідведення і недопущення замерзання пальців від нестачі тепла.

Схема, яка візуально відображає особливості шкарпеток ТМ “Ярунь”

Ваш кошик0
There are no products in the cart!

Зареєструйся та отримай

10% знижки

зареєструватись