Правильний догляд за трекінговими шкарпетками

31.07.2020

Після того, як Ви наважитесь купити шкарпетки “Львівська шкаперткова кооператива” Вам необхідно знати, як правильно за ними доглядати. Трекінгові шкарпетки – найзручніші шкарпетки для будь-якого виду активної діяльності: від повсякденної ходьби до військової служби. Правильний догляд за ними забезпечить довготривалість їх використання. У цій статті ми описуємо три основні правила для догляду за трекінговими шкарпетками.

Особливості прання трекінгових шкарпеток

Насамперед перед пранням шкарпеток потрібно вивернути їх навиворіт. Це допоможе зберегти їх м’якість ще на довгий період часу. Шкарпетки слід прати в делікатному режиму у пральній машині при температурі +30-400С). Також їх можна прати вручну з милом у холодній або теплій воді, температура якої не перевищує 400С.

Використання різних хімічних речовин під час прання

Під час прання НЕ можна використовувати відбілювачі, пральний порошок або будь-яку іншу речовину, що містить хлор. Прати потрібно рідкою речовиною, що легко вимивається, та не містить ароматизаторів. Наприклад, можете скористати рідким пом’якшувальним засобом для утримання волокон м’якими та гнучкими.

Особливості сушіння трекінгових шкарпеток

Найкращий спосіб висушити трекінгові шкарпетки – вивісити їх на вулиці, уникаючи попадання на них прямого сонячного випромінювання. Якщо це неможливо або надворі дощить, то сушити їх варто при кімнатній температурі. Однак зауважуємо, що НЕ можна сушити трекінгові шкарпетки на батареях і тим більше їх прасувати. Недотримання цього правила може призвести до втрати властивостей нитки або порушення плетіння.

Сподіваємось, що ця стаття допоможе Вам одягати улюблені шкарпетки протягом довготривалого періоду. Тож купуйте термошкарпетки та носіть їх для комфорту. До речі, на нашому сайті з’явилось декілька новинок, обіцяємо, вони Вам сподобаються!

Зареєструйся та отримай

10% знижки

зареєструватись