Догляд за шкарпетками

31.07.2020

Правильний догляд за шкарпетками забезпечить довготривалість і комфорт їх використання. Ми пропонуємо три основні правила для догляду за шкарпетками.

ОСОБЛИВОСТІ ПРАННЯ:

Насамперед перед пранням шкарпеток їх потрібно вивернути навиворіт. Це допоможе зберегти м’якість матеріалу ще на довгий час. Шкарпетки слід прати в делікатному режиму у пральній машині при температурі + 30-400С. Також їх можна прати вручну з милом у холодній або теплій воді, температура якої не перевищує 400С.

ВИКОРИСТАННЯ ХІМІЧНИХ ЗАСОБІВ:

Під час прання НЕ можна використовувати відбілювачі, пральний порошок або будь-яку іншу речовину, що містить хлор. Прати бажано рідкою речовиною, що легко змивається, та не містить ароматизаторів. Наприклад, можна скористатись рідким помʼякшувачем для утримання волокон м’якими та еластичними.

СУШІННЯ:

Найкращий спосіб висушити шкарпетки – вивісити їх на вулиці, уникаючи потрапляння на них прямого сонячного проміння. Якщо це неможливо або надворі дощить, то сушити їх варто при кімнатній температурі. Однак зауважуємо, що НЕ можна сушити шкарпетки на батареях і тим більше прасувати їх. Недотримання цього може призвести до втрати властивостей нитки або порушення структури плетіння.

Сподіваємось, що ці кілька підказок допоможуть вам користуватись і насолоджуватись улюбленими шкарпетками якнайдовше. Піклуйтесь про себе і свої шкарпетки, і нехай комфорт прибуде з вами!

Зареєструйся та отримай

10% знижки

зареєструватись