Фільтри
Сортувати за:

Військові

Показано 1–9 із 25

Військові шкарпетки

Чи потрібні військовим спеціальні шкарпетки?

Ми звикли, що шкарпетки – це щось повсякденне. Їх гублять у кімнаті, рвуть і забувають зашити. Проте бувають шкарпетки, чиє призначення значно важливіше, ніж валятися під ліжком. Так існують спеціалізовані шкарпетки для військових. Це не єдиний різновид таких товарів, який має свою спеціалізацію. Так само в’яжуть шкарпетки для спортсменів і представників окремих організацій, щоб просувати бренд, проте саме шкарпетки військові в українських реаліях російсько-української війни виконують дуже важливу роль.

На початку воєнних дій відбувалися процеси відновлення розваленої армії, коли стало зрозуміло, що в держави немає товарів, якими можна забезпечити військових, як під час навчання й служби, так і на Сході України. Тоді силами волонтерів багато захисників отримували хоча б якість елементи захисту та одягу, щоб нести службу. Проте для того, щоб військовим мінімізувати і без того дискомфортні умови перебування на службі, всі деталі повинні бути продумані. Так, армійські шкарпетки для них повинні бути не будь-які, а виконувати певні функції, про які поговоримо зараз.

Якими повинні бути військові шкарпетки?

Військові шкарпетки – це підвид трекінгових шкарпеток. Цей тип товарів призначений для активного руху. Сама назва походить від слова “трекінг” – тривала ходьба. Оскільки армійські шкарпетки були спеціально розроблені для цього, то мають низку особливостей,  яких немає в товарів, призначених для повсякденного носіння. Всі вони виходять зі специфічних активностей, які присутні в роботі військових.

Трекінгові шкарпетки для військових носяться значно довше, завдяки посиленій п’ятці та носку.

Оскільки ці шкарпетки розробляли для активного руху, походів на тривалі відстані в довгі часові проміжки, тертя між шкарпеткою, черевиком і ногою зростає. Тому ризик того, що якась ділянка шкарпетки пошкодиться, стає вищим. Найбільш вразливими ділянками зазвичай є носки, адже там найбільший натяг шкарпетки, а також п’ятки, адже на них припадає найбільше навантаження під натягом. Через це тактичні шкарпетки отримали посилені слабкі ділянки, зокрема п’ятку та носки.

Військові перебувають у постійному русі, і не завжди стерильних, захищених від пилюки та поту умовах, тому літні шкарпетки, які вони носять, повинні захищати ногу від натирання.

Найпоширеніша проблема людей, які багато рухаються – натирання ділянок стопи. Прийнято вважати, що причиною мозолів чи будь-яких інших натертостей під час активного руху є взуття, проте цей міф варто розвіяти. Комфорт ноги залежить від комплексу спорядження, яке використовується на ноги. Серед військових дуже важливо, щоб ніякі зовнішні фактори не відволікали від виконання основних обов’язків. Тому пара шкарпеток повинна бути зв’язана так, щоб піт та пилюка не заважали ходити на довгі дистанції. Якщо у військового хороше взуття, проте тактичні шкарпетки, які морщаться в носку, то там, скоріше за все, його натиратиме і це заважатиме рухатися. Тому в шкарпетках для військових часто є поперечні фіксатори для захисту від сповзання. І навпаки – якщо військовий користується трекінговими шкарпетками під завеликі берці, які погано фіксуються шнурівками до ноги, або затісним взуттям – він також зіткнеться з мозолями.

Одна з причин, чому тактичні шкарпетки захищають від натирань полягає в наступній їхній особливості. Шкарпетки для військових добре відводять надлишкову вологу.

Нога військового часто посилено пітніє, зважаючи на активності, які доводиться виконувати під час служби. Волога спричиняє різкий неприємний запах, але це не найсерйозніші наслідки. Якщо її не виводити назовні, нога починає пріти. Також між мокрою ногою, тканиною та черевиком збільшується тертя, спричиняє молозі та почервоніння. Звісно, це впливає на комфорт при ході. Тому тактичні шкарпетки, незважаючи на те, що часто зроблені з синтетичного матеріалу, добре виводять вологу та вентилюють стопу, щоб уникнути запрілостей.

Важливо розуміти, що військові несуть свою службу в усі пори року, тобто їхні трекінгові шкарпетки повинні бути адаптовані під погодні умови навіть суворої зими. Це означає, що в арсеналі військового має бути не одна пара зимових шкарпеток.  У такій ситуації можна запропонувати спеціальні трекінгові термошкарпетки. Це оптимальне рішення для тих військових, котрі активно рухаються взимку. В таких шкарпеток є низка переваг, більшість із яких перегукуються з перевагами звичайних шкарпеток для трекінгу, а також низка підсилюючих факторів через особливості матеріалів та технологій.

Термошкарпетки відводять вологу. Саме вологість ноги може спричинити надмірний дискомфорт для військового взимку, адже вода швидко охолоджується, від чого нога неабияк мерзне. Якщо ж піт виводиться назовні, всередині шкарпетки для трекінгу й надалі циркулює тепло, яке виділяє тіло, від чого зимові шкарпетки залишаються теплими. Більше того, термошкарпетки утримують тепло тіла та безпосередньо ним і зігрівають ногу. Відповідно, чим більше військовий рухається, тим більше тепла виділяє нога, і тим більше його залишається всередині шкарпетки. Зимові шкарпетки для військових робляться з міцного матеріалу, а також служать довше, ніж звичайні шкарпетки для трекінгу.

Інтернет-магазин GPSocks пропонує кілька варіантів шкарпеток для військових. Зокрема, Ярунь Берець на осінню і весняну пори року. Маленькими кроками ми робимо військову службу більш комфортною для чоловіків та жінок, які захищають Україну.

Зареєструйся та отримай

10% знижки

зареєструватись